Ekologická
likvidace vozidel

Autovrakoviště Vik Vás zbaví autovraků i havarovaných vozidel, zajistíme jejich ekologickou likvidaci a to zcela ZDARMA. Likvidujeme všechny značky a typy vozidel. Víme, jak správně naložit s Vaším automobilem a to s ohledem na životní prostředí. Dbáme na odborné zacházení s vozem a dodržujeme zásady ekologické likvidace.

 

Volejte  +420 608 977 517 ​​​

Číst více

Telefon

Odvoz autovraků

Je Vaše vozidlo nepojizdné, po dopravní nehodě anebo mu právě skončila STK ?

Nevadí ! Vozidlo odvezeme a to zcela ZDARMA ! 

 

Vyřízení ekologické likvidace

Pokud máte před vlastním domem či na zahradě již delší dobu vůz, se kterým nejezdíte, máte zákonnou povinnost i za takové auto platit povinné ručení. Vašich zbytečných nákladů vás jednoduše zbaví ekologická likvidace vozu, kdy od nás obdržíte protokol o jeho ekologickém zlikvidování. Tím pro vás končí povinnost platit za takový vůz povinné ručení.

Dříve než podáte žádost o vyřazení vozidla z registru, musíte svůj nepojízdný vůz nebo autovrak předat oprávněné osobě, která je provozovatelem zařízení ke sběru, výkupu, zpracování nebo odstraňování autovraků. U likvidace vozu musíte prokázat, že jste majitelem automobilu nebo k likvidaci máte plnou moc.

Co si přinést s sebou k likvidaci vozu?

  • Občanský průkaz, cestovní pas nebo jiný platný doklad totožnosti,
  • originál technického průkazu
  • a případně i rozhodnutí v dědickém řízení, pokud došlo k úmrtí vlastníka nebo provozovatele vozidla.

 

Možnost zrušení na MěÚ

Naší prioritou jsou kvalitně poskytované služby a spokojenost zákazníka. Právě z tohoto důvodu nabízíme možnost zrušení vozidla i na MěÚ. Veškeré dokumenty ke zrušení povinného ručení Vám zašleme poté poštou.

 

Vystavení protokolu

Autovrakoviště Vik se při ekologické likvidaci vozidel řídí zákonem č. 185/2001 Sb., o odpadech a  o změně některých dalších zákonů. Vystavíme Vám protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je nezbytný pro vyřazení vozu z evidence motorových vozidel. 

Chcete ekologicky zlikvidovat svůj vůz?

Zavolejte, rádi vám pomůžeme

+420 608 977 517